Dijital alanda yazarlık eğitimleri

Copy Club tarafından geliştirilen “Dijital Alanda Yazarlık” eğitimi, dijital dünyanın farklı alanlarındaki yaratıcı süreçleri tanımak, yaratıcılığını bu alanda değerlendirmek isteyenler için, ‘büyük resmi’ göstermeyi amaçlıyor.

25.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Copy Club tarafından geliştirilen “Dijital Alanda Yazarlık” eğitimi, dijital dünyanın farklı alanlarındaki yaratıcı süreçleri tanımak, yaratıcılığını bu alanda değerlendirmek isteyenler için, ‘büyük resmi’ göstermeyi amaçlıyor. 3 eğitimci tarafından gerçekleştirilecek eğitimin ana hatları şöyle:

C-Section Digital Advertising- Senior Yazar Fatih Tüylüoğlu’ndan ‘Dijital ajanslarda yazarlık: Dijital ajansta yaratıcı yazarların görev tanımı. Güçlü dijital fikirlere giden yolculuk.Yazarların teknoloji ve uygulama ile ilişkisi. Advergame, viral film, sosyal medya uygulaması gibi dijitale özgü formatlar ve yaratıcılığın ipuçları…

Reklamcı, bağımsız yazar ve Radikal yazarı Kaan Sezyum’dan ‘Dijital Dünyada Yazardan Beklenenler: Reklam yazarı açısından, reklam ajansıyla dijital ajansın farkları ve buluşma noktaları. Sosyal ağlarda yakından izlenen, binlerce takipçi yaratan bir yazar olmak için, geçilen yollar….

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi, Yrd. Doç. Dr. Erkan Saka’dan ‘Sosyal Ağlar ve Yaratıcı Yazarlık: Sosyal medya projeleri için yaratıcı süreçler, farklı sosyal ağlarda paylaşımlar, bu ağlar arasındaki temel farklar, markaların sosyal ağlardaki projelerinde daha yaratıcı olmalarının ipuçları…

Eğitimin her bölümünde katılımcılara briefler verilecek ve workshop’lar gerçekleştirilecek. 28 Mayıs’ta başlayacak eğitim, 4 hafta boyunca Cumartesi günleri 10.00-18.00 arası gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgiye www.copy-club.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.