MediaCat

Dijital iletişimciler Dijital Ajanslar Zirvesi’nde buluşuyor

Zirve, 1 Kasım’da YEM İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Dijital iletişimciler Dijital Ajanslar Zirvesi’nde buluşuyor

Türkiye’de faaliyet gösteren dijital ajansların kurucuları, başkanları ve üst düzey yetkililerinin konuşmacı olarak katılacakları Dijital Ajanslar Zirvesi, dijital pazarlama sektörü profesyonelleri, ajanslar ve reklamverenleri bir araya getirecek.

Dijital pazarlama, sosyal medya, mobil uygulamalar ve içerik pazarlama alanlarında yaratıcı yaklaşımın tartışılacağı Dijital Ajanslar Zirvesi’nde katılımcılar, dijital pazarlama sektörünün bugünü ve geleceğini sektöre yön veren yaratıcı ajanslardan dinleme fırsatını yakalayacak.

Dijital iletişimciler Dijital Ajanslar Zirvesi'nde buluşuyor

Gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’de dijital pazarlama sektörüne yön veren 14 ajanstan 18 konuşmacı bulunacak zirvede; katılımcılar ajans yöneticileri ile tanışma, fikir alışverişinde bulunma ve ajansların çalışma düzenleri ile ilgili bilgi alma şansı elde edecek.

Dijital Ajanslar Zirvesi’ne Mind The Ad Yönetici Ortağı ve Kreatif Direktörü Olcayto Cengiz, Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Musa Paça, Tribal Worlwide Kreatif Direktörü Arda Erdik, Sesli Harfler Kurucuları Görkem Uraz ve Özgür Karaçak, Karbonat Yönetici Ortağı Melih Dinçer, Limonsocial Yönetici Ortağı Hacı Bayhan, Pixelplus Interactive Dijital Strateji Direktörü Damla Bal, Creasoup Yönetici Ortağı Eray Endeş, MoveZ Medya Teknolojileri Direktörü Hakan Süer, Userspots Kurucusu Mustafa Dalcı, Kuka Apps Genel Müdürü Murat Ögat, 1MM Yönetici Direktörü Enis Yüce Dilek ve Kreatif Direktörü Can Erdinç, ABD merkezli Glacial Multimedia Yönetici Ortağı Onur Birsen ve Dijital Ajanslar Platformu Kurucusu Evren Kacar konuşmacı olarak katılacak.

Dijital iletişimciler Dijital Ajanslar Zirvesi'nde buluşuyor

Başta ajans yöneticileri ve çalışanları, reklam ve PR ajansları, marka yöneticileri ve firmaların pazarlama departmanı çalışanları olmak üzere “Yaratıcı Pazarlama” ile ilgilenen herkesin katılabileceği Dijital Ajanslar Zirvesi için “Avantajlı Dönem” bilet satışları 6 Ekim’e kadar devam edecek. Son kayıt tarihi 31 Ekim olan etkinliğe katılım ise 200 kişi ile sınırlı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.