DIGITURK’ün DIGI kanalında maçlar şifresiz

DIGITURK'ün Türksat'tan yayına çıkan DIGI kanalı, İngiltere Premier Ligi maçlarından...

29.08.2008 - 14:08 | MediaCat

Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu DIGITURK’ün Türksat’tan yayına çıkan DIGI kanalı, İngiltere Premier Ligi maçlarından Middlesbrough- Stoke City ve Aston Villa- Liverpool karşılaşmasını şifresiz yayınlıyor. Ayrıca DIGI kanalında sadece bu hafta, Tukcell Super Ligi maçlarından Fenerbahçe- Büyükşehir, Kayserispor- Galatasaray, Beşiktaş-Konyaspor karşılaşmalarının ilk 15 dakikası şifresiz olarak yayınlanacak.

DIGITURK’ün Türksat üzerinden yayınlanan DIGI kanalı, Tuncay Şanlı’nın takımı Middlesbrough’un Stoke City ile karşılaşmasını 30 Ağustos 2008 Cumartesi günü saat 17:00’de futbolseverlerle buluşturuyor. DIGI kanalında şifresiz olarak yayınlanacak bir diğer İngiltere Premier Ligi maçı ise Aston Villa- Liverpool karşılaşması.

Futbolseverler sadece bu hafta DIGI kanalında, Turkcell Super Lig maçlarından Fenerbahçe- Büyükşehir, Kayserispor- Galatarasay, Beşiktaş- Konyaspor maçlarının ilk 15 dakikası da şifresiz olarak izleyebilecekler.

DIGI Kanalı, DIGITURK dünyasını yakından tanımanız için şifresiz olarak Türksat’tan 11729MHz, dikey, 15555 Ksps 5/6 frekansından yayınlanıyor.