Digital Marketing Communication Sertifika Programı 2014

  Digital Marketing Communication Sertifika Programı 4.Dönem Kayıtları Başladı! 30 Nisan-14 Haziran 2014 tarihleri arasında dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Digital Marketing Communication Sertifika Programı, Doç. Dr. Kaan Varnalı’nın koordinatörlüğünde dijital pazarlama iletişimi ile ilgili bilinmesi gereken her şeyi öğretmek için tasarlandı. Bugüne kadar toplam 136 katılımcıya sertifikasyon sağlayan bu program, vizyonu doğrultusunda dijital pazarlama iletişimi camiası […]

27.03.2014 - 16:11 | Gözde Kalkandelen

 

Digital Marketing Communication Sertifika Programı 4.Dönem Kayıtları Başladı!

30 Nisan-14 Haziran 2014 tarihleri arasında dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Digital Marketing Communication Sertifika Programı, Doç. Dr. Kaan Varnalı’nın koordinatörlüğünde dijital pazarlama iletişimi ile ilgili bilinmesi gereken her şeyi öğretmek için tasarlandı.

Bugüne kadar toplam 136 katılımcıya sertifikasyon sağlayan bu program, vizyonu doğrultusunda dijital pazarlama iletişimi camiası için bir gelişim platformu teşkil etmeye devam ediyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi santralİstanbul Kampüsü’nde yapılacak eğitimler; Çarşamba günleri 19.00-21.00 ve Cumartesi günleri 10.00-13.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Dijital dünyanın nimetlerinden yararlanmak isteyen pazarlama yönetici ve profesyonellerin, bu alanda kariyer yapmak isteyenlerin ve geleceğini dijital ortamda inşa etmek isteyen tüm yeni mezunların ve öğrencilerin katılabileceği bu programda; dijital pazarda etkin rekabetin ve liderliğin sırlarını keşfedeceksiniz.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.