Yapay zekâya o “akıl” veriyor: Burak Babacan

Divera AI Kurucusu ve CEO'su Burak Babacan 8 Nisan'da Digital Age Tech Summit'te.

26.02.2021 - 14:44 | MediaCat

Yapay zekâya o “akıl” veriyor: Burak Babacan

Bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek Digital Age Tech Summit dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutmaya ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı Digital Age Tech Summit ’21’in konuşmacıları arasında yer alan isimlerden biri de büyüme stratejisi danışmanlık şirketi Divera AI’nın kuruculuğunu ve CEO’luğunu üstlenen Burak Babacan.

Pazarlamadaki büyüme problemlerini çözmek için yapay zekâ teknolojisiyle insan içgörüsünü birleştiren çözümler üreten; Unilever, Arçelik Global, Nutricia Danone gibi şirketlere rekabet konusunda hizmet veren stratejik danışmanlık şirketi Divera AI’nın kurucusu ve CEO’su Burak Babacan, 8 Nisan tarihinde Digital Age Tech Summit katılımcılarıyla bir araya gelecek.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.