Digital Age Summit 2015

Dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen Digital Age Summit bu yıl dokuzuncu kez gerçekleşecek. “Think Logical Act Digital” temasıyla 12-13 Mayıs tarihlerinde Raffles Otel’de yapılacak DigitalAge Summit 2015’te Big Data’dan Content’e, Design’dan Mobil Teknolojilere kadar pek çok konu dünya çapında uzmanlar tarafından tartışmaya açılacak. Digital Age Summit’in konuşmacılarından bazıları şöyle: Digital Storytelling konusunda dünyanın en başarılı […]

17.03.2015 - 10:41 | Billur Tufan

Dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen Digital Age Summit bu yıl dokuzuncu kez gerçekleşecek.

“Think Logical Act Digital” temasıyla 12-13 Mayıs tarihlerinde Raffles Otel’de yapılacak DigitalAge Summit 2015’te Big Data’dan Content’e, Design’dan Mobil Teknolojilere kadar pek çok konu dünya çapında uzmanlar tarafından tartışmaya açılacak.

Digital Age Summit’in konuşmacılarından bazıları şöyle: Digital Storytelling konusunda dünyanın en başarılı isimlerinden Tom Fishburne. Dijital iletişim çözümlerinin tüm dünyada bir numaralı ajansı Poke London Başkanı Nicolas Roope. 2014′e damgasını vuran ve dünyada çok konuşulan “The Autocomplete Truth” kampanyasının yaratıcısı Memac Ogilvy Dubai Yaratıcı Direktörü Ramzi Moutran.

Big data konusunun önde gelen isimlerinden İsrail siber güvenlik endüstrisinin anahtar ismi Keren Elazari. Louis Vuitton, Apple, Nike gibi ünlü markalar için projeler yürüten, son dönemde giyilebilir teknolojiler konusunda adından söz ettiren tasarımcı Borre Akkersdijk. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Digital Age Summit’in moderatörlüğünü Serdar Kuzuloğlu üstlenecek.

Pek çok markanın dijital deneyimlerini taşıyacağı iki günlük etkinlikte Tom Fisburn keynote konuşmasının yanı sıra ‘Digital Storytelling’ konusunda sınırlı sayıdaki katılımcıyla bir workshop yapacak. Pek çok ünlü konuşmacı ise gelecek ay açıklanacak.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için Digital Age Summit sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.