Digital Age Summit 2014

Dijital Pazarlama dünyasının, yine gündemini belirleyecek Digital Age Summit 2014, bu sene 27 Mayıs Salı günü Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşecek. Dijital geleneksel medyanın bir yansıması olmaktan çıkıp medyanın ana arteri haline geldi. Markalar fikir bazlı ortaya çıkan kampanya ve entegrasyonları dijital platformlarda ve sosyal medya ortamında direkt uyguluyor ve bütünsel düşünüyor. Bunu gözönünde bulundurarak 2014 […]

01.04.2014 - 10:24 | Gözde Kalkandelen

Dijital Pazarlama dünyasının, yine gündemini belirleyecek Digital Age Summit 2014, bu sene 27 Mayıs Salı günü Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşecek.

Dijital geleneksel medyanın bir yansıması olmaktan çıkıp medyanın ana arteri haline geldi. Markalar fikir bazlı ortaya çıkan kampanya ve entegrasyonları dijital platformlarda ve sosyal medya ortamında direkt uyguluyor ve bütünsel düşünüyor. Bunu gözönünde bulundurarak 2014 Digital Age Zirvesi’nin temasını “Digital is The Mainstream” olarak belirledik ve konusunda uzman isimleri davet ettik. Digital Age Summit 2014‘ün moderatörlüğünü, bilişim ve teknoloji alanında çalışmalarıyla tanınan gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu; açılış konuşmasını ise Vodafone Türkiye Bireysel İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk gerçekleştirecek. Konferansta ağırlayacağımız konuşmacılar arasında Davos Dünya Ekonomi Forumu’nda 100 etkili medya lider ismi arasında yer almış ve Amerika’nın ulusallaşmış medya uzman ismi Jeff Jarvis, Web Psikoloğu isimli en çok satanlar listesine giren kitabıyla online davranışı inceleyen Nathalie Nahai, dijital reklamcılıkta ve blogging alanında ünlü blogger’larla beraber çalışan isim Dave Trott, “Big Data” dijital dönüşüm ve dijitalde medya performansı hakkında konuşacak ölçümleme konusunda uzman isim Piet Hein van Dam, Nielsen Türkiye Watch Pazar Lideri Erdem Tolon’un takdim edeceği Kognitif Nörobilim dalında PhD sahibi Dr. Jane Leighton, Vodafone Türkiye Bireysel Servisler Direktörü Ömer Gökhan Kuyucu ve The Coca-Cola Company İnteraktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey yer alıyor.

 

 

 

Bu yıl 9. kez düzenlenecek Digital Age Summit, her zamanki gibi Türkiye’de bir ilk olacak. Yine birbirinden değerli, sadece kitaplarından takip edebildiğiniz ve dünyaca ünlü konuşmacıları sizlerle buluşturacağız.

 

http://digitalagesummit.com/

https://twitter.com/digitalage

https://www.facebook.com/DigitalAgeDergisi