Digital Age konferansı bugün yapılıyor

MediaCat tarafından düzenlenen Digital Age Konferansı bugün (11 Aralık) Hyatt Regency İstanbul Hotel’de yapılıyor...

11.12.2007 - 08:56 | MediaCat

MediaCat tarafından düzenlenen ve vizyonlarını genişletmek isteyen reklamveren üst ve orta düzey yöneticileri, pazarlama uzmanları, iletişim uzmanları, marka uzmanları, akademisyenler, reklamcılar ve dijital çağda iş yapan her yöneticinin katılabileceği Digital Age Konferansı bugün (11 Aralık) Hyatt Regency İstanbul Hotel’de yapılıyor.

Digital Age Konferansı, bilgi bombardımanı altındaki tüketici, geleneksel mecralarla ulaşılamayan kitleler, reklamdan kaçabilen ve kaçan izleyici, dinleyici, okur, parçalanan medya (fragmantasyon etkisi), kitle özelliğini yitiren mecra kanalları (niş), değişen iletişim yöntemleri, değişen reklamcılık gibi konulara değinecek.

Ana sponsorluğunu MSN’in üstlendiği Digital Age Konferansı’nın konuşmacıları ise dünyada konusunun en önde gelen dijital ajanslarından AKQA’nın
New York ofisinin kurucusu ve Kreatif Direktör’ü Lars Bastholm, Open Intelligence Agency şirketinin kurucu ortağı ve dünyanın en önemli reklamcılık dergilerinden Campaign’in digital reklam yazarı Russell Davies, MSN Türkiye Genel Müdürü Ebru Çapa, Microsoft Online Hizmetler Grubu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Pazarlama Müdürü Brian Kealy ve interaktif pazarlama trendleri üzerine Amerika ve Avrupa’da en aranan konuşmacılardan XPlus One Müşteri İlişkilerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Heath Podvesker.

Digital Age Konferansı’nda ayrıca moderatörlüğünü Reklamcılar Derneği Başkanı Cem Topçuoğlu’nun yapacağı “Digital Dünya – Tehdit mi Fırsat mı?” konulu bir panel düzenlenecek. Panelde Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık Müdürü Barbaros Uygun, Turkcell Bireysel Servisler Bölümü Başkanı Burak Ertaş, Toyota Toyotasa Pazarlama Müşteri Yönetimi Müdürü İsmail Ergun ve Coca Cola Aromalı Gazlı İçecekler Grup Ürün Müdürü Tolga Cebe konuşma yapacaklar.

www.digitalagekonferansi.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.