Diesel’in yeni reklam kampanyası: Daha da hızlı yaşa!

Diesel yeni reklam kampanyasında her zamanki ironik yaklaşımıyla...

07.03.2008 - 11:03 | MediaCat

Diesel yeni reklam kampanyasında her zamanki ironik yaklaşımıyla günümüz hızlı yaşamını ti’ye alıyor. Fast food yemekler, hazır kahveler, hızlı aşklar, gündelik ve hızlı ilişkiler, hızlı mesajlar, sanal bellekler, artan para hırsı ile 21. Yüzyıl, önüne geçilemez hızlı bir ivme ile yaşanıyor. Diesel her zamanki absürt ve ironik fotoğraf kareleri ile biraz daha yavaş bir yaşam tarzına geçmenin ipuçlarını vermeye çalışıyor.

Diesel’in “Hızlı Yaşa” isimli yeni kampanyası zamanın kısa, çok kısa olduğu bir dünyayı gözler önüne seriyor. Yaşamın şimdikinden çok daha hızlı ilerlediği dünyadaki Diesel insanları, kendi trajikomik hallerinden habersiz, ışık hızıyla günlük görevlerini yerine getiriyor: bir yandan koşarken, bir yandan bebeğinin altını pudralayan kadın, koşar adım müzeyi gezen ve fotoğraflar çeken turistler, koşarak rujlarını tazeleyen kızlar bu ultra hızlı dünyanın absürt karelerine sadece birkaç örnek…

Yaşamak için doğru yol bu mu? Hızlı yaşam gerçekten doğru bir yaşam tarzı mı? Diesel’in yeni kampanyası bu soruları her zamanki gibi ironik bir yol izlediği karelerle dile getiriyor. Diesel yarattığı bu çılgın aynada, herkesin kendi yaşamıyla benzerlikler yakalayıp, bu komik yansımaya gülmelerini amaçlıyor.

Ünlü fotoğrafçı Laurie Bartley tarafından Los Angeles’da çekilen ve styling çalışmaları Cher Coulter tarafından yapılan kampanya, yaratıcı direktör Wilbert Das yönetimindeki Diesel tasarım ekibi tarafından hazırlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.