DHL Express Avrupa Pazarlama ve Satış İletişimi Direktörlüğü’ne atama

DHL'in iş hacmi ve gelir anlamında en büyük bölgesi olan ve 31 ülkeden oluşan Avrupa Bölgesi'nde Mart 2009 itibari ile...

04.03.2009 - 15:11 | MediaCat

DHL Express Avrupa Pazarlama ve Satış İletişimi Direktörlüğü’ne Faruk Akosman atandı. DHL’in iş hacmi ve gelir anlamında en büyük bölgesi olan ve 31 ülkeden oluşan Avrupa Bölgesi’nde Mart 2009 itibari ile, Pazarlama ve Satış İletişimi Direktörü olarak görev yapmaya başlayan Faruk Akosman, DHL Express Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi (EEMEA) Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak çalışıyordu.

Akosman 2000-2003 yılları arasında DHL Express Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüttü. 2003’te DHL Express Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgeleri’nde (EEMEA) Pazarlama Bölümü’ne yönetici olarak atanan Akosman, bu dönemde Türkiye’nin de içinde bulunduğu 89 ülkeden oluşan EEMEA gibi zor bir bölgedeki hedefleri her yıl yakalayarak marka bilinirliliğine ve itibarına önemli katkılar sağladı.

Yöneticiliği sırasında dış ve iç iletişimi son derece başarılı bir şekilde yürüten Akosman bu terfi ile birlikte, Avrupa pazarındaki değişen trendleri takip ederek, Avrupa’nın ticari önceliklerini desteklemek üzere DHL Express’in Avrupa’daki pazarlama ve satış iletişimi çalışmalarını yönetecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.