DHL’e yeni insan kaynakları direktörü

DHL insan kaynakları direktörü görevine...

01.04.2008 - 17:40 | MediaCat

DHL insan kaynakları direktörü görevine Ayla Kudret atandı.

1996 yılından bu yana DHL Express’te çalışan ve son olarak Satın Alma ve İdari İşler Direktörlüğü görevini yürüten Ayla Kudret’in sorumluluk alanı genişletildi. Bu kapsamda Kudret, 28 Mart 2008 tarihi itibari ile İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini de üstlendi.

Nisan 2006’dan bu yana Satın Alma ve İdari İşler Departmanından sorumlu olan Ayla Kudret, aynı zamanda Deutsche Post World Net firmasında global Satın Alma Yönetim Kurulu Üyesi. DHL Express’te çalıştığı süre içerisinde İnsan Kaynakları dahil birçok değişik alanda görev üstlenen Kudret, yeni görevinde eğitim, işe alma, ücretlendirme ve ek menfaatlerden sorumlu olacak. Kudret, DHL’e girmeden önce Frigidare Trading SA ve Arttours Argun Turizm A.T şirketlerinde çalıştı.
1993 yılında İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olan Ayla Kudret, halen Harvard Business School’da Liderlik üzerine eğitim görüyor. Ayla Kudret çok iyi derecede İngilizce ve orta seviyede Almanca biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.