Detan Maxi’den ilk sosyal medya uygulaması

Detan Maxi’nin sosyal medyadaki ilk uygulamasında böcekler bir oyun içinde imha ediliyor...

29.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Detan Maxi’nin sosyal medyadaki ilk uygulamasında böcekler bir oyun içinde imha ediliyor. Haşerelerle mücadelenin en eğlenceli halinde, kullanıcılar hediyelerle de ödüllendiriliyor.
Mikrokapsül teknolojisi ile günlük hayatta böcek sorununa çözüm getiren Detan Maxi, geliştirdiği bu uygulamada, Facebook kullanıcılarına özel bir oyun hazırladı. Detan Maxi “Böcek İmha Planı” oyununda görüntüleriyle rahatsızlık veren böcekler bu sefer en sevimli halleriyle keyifli dakikalar geçirmeyi sağlıyor.

Oyunu oynamak için, Facebook Detan Maxi sayfasına üye olduktan sonra yarışmaya katılım sağlanıyor. Hedef hamamböceği, kaloriferböceği, karafatma, pire, akrep ve örümcek gibi tüm haşereleri imha ederek puan toplamak. Oyunda çıkan penguen, eşek, tavşan, kuzu, inek gibi hayvanlara püskürtüldüğünde puan kaybediliyor. 100 saniye içinde en çok puan toplayan günün kazananı Detan Maxi’den, “Özel Böcek Hediye Paketi” kazanıyor ve bu hediye paketinin içinde bulunan Beetlejuice DVD, Kafka’nın Dönüşüm kitabı, Böcek Ansiklopedisi ve Uğur Böceği kumbarası ödüllerinin sahibi oluyor.

dekatlon buzz’ın geliştirdiği bu uygulama, görüntüleriyle rahatsızlık veren böceklerin en sevimli hallerini görerek keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.