Ders kitabına reklam

Kanada'nın önde gelen ders kitabı yayıncılarından McGraw-Hill Ryerson üniversite ders kitaplarına reklam almaya başlıyor.

08.06.2005 - 00:00 | MediaCat

Kanada’nın önde gelen ders kitabı yayıncılarından McGraw-Hill Ryerson üniversite ders kitaplarına reklam almaya başlıyor.

Bu amaçla gazetelere bir ilan veren yayınevi “18 – 24 yaşındaki gençlerin kampus dergilerindeki reklamları gördüğünü mü sanıyorsunuz? Bu gençlerin, güvenilir bir ders kitabı içine yerleştirilmiş bir reklamı atlayabileceğini mi düşünüyorsunuz?” diyor.

McGraw-Hill Ryerson yetkilileri bu yolla elde edecekleri geliri tamamen eğitim kalitesinin geliştirilmesine yönelik girişimlere aktaracaklarını söylese de projenin bir hayli de muhalifi bulunuyor. Bunlardan biri olan Grip Media reklam ajansı ortağı Randy Stein, “saf ve kutsal kalması gereken şeyler de vardır. Sırada ne var? Öğretim üyelerini de NASCAR yarışçıları gibi kıyafetlerinde logolarla mı göreceğiz?” diye konuşuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.