Deriş Nexum Boğaziçi ile internetteki yüzünü değiştirdi

Deriş Hukuk Bürosu web dünyasındaki konumunu Nexum Boğaziçi ile güçlendiriyor. Yenilenen kurumsal web sitesi ile...

27.02.2009 - 16:43 | MediaCat

Deriş Hukuk Bürosu web dünyasındaki konumunu Nexum Boğaziçi ile güçlendiriyor. Yenilenen kurumsal web sitesi ile daha dinamik bir görünüme sahip olan Deriş on-line mecradaki varlığını pekiştirdi.

Deriş Hukuk Bürosu, kurumsal web sitesi olan www.deris.com.tr ‘yi yeniledi. Web dünyasındaki konumunu Nexum Boğaziçi ile yenileme kararı alan Deriş on-line mecradaki etkinliğini artırmaya başladı. Yenilenen modern ve dinamik yüzüyle www.deris.com.tr üzerinden müvekkillerine ve fikri ve sınai mülkiyet alanında bilgi edinmek isteyen kişi ve kurumlara içerik anlamında bilgi ve haber sunabilecek. Öte yandan müvekkillerinin on-line talimat verebildiği ve kendi dosyalarına site üzerinden erişebildiği I.P.M.S.® uygulaması da sitede varlığını devam ettiriyor.

Temmelleri 1912 senesinde atılan ve 1959’dan itibaren, sınai ve fikri mülkiyet hakları konusunda uzmanlaşan firma Deriş Patent ve Marka Acentalığı ismi ile de aynı alanda acentalık hizmeti veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.