dentsu Türkiye’ye yeni CEO

Ajansın CEO koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

18.10.2021 - 16:06 | MediaCat

dentsu Türkiye'ye yeni CEO

Selçuk Küçüktopuzlu, dentsu Türkiye CEO’su olarak atandı. Küçüktopuzlu, koltuğu 20 yıllık hizmetinin ardından görevden ayrılan Hartmut Riester’den devraldı.

30 yılı aşkın ajans deneyimine sahip olan Küçüktopuzlu, MedyaTürk’e katılmadan önce Leo Burnett, rpm/radar ve Ogilvy’de çalıştı. Carat ve Medyatürk birleşmesinde rol alan ve ajansın yönetim ekibinin sorumluluğunu üstlenen Küçüktopuzlu, COO rolünde dentsu’nun ve Türkiye’deki ana markalarının kurulmasında önemli rol oynadı.

Türkiye’de dijital medyanın katlanarak büyüdüğüne dikkat çeken Küçüktopuzlu, “dentsu Türkiye’nin büyüme aşamasında böyle yetenekli bir ekibe liderlik etme ve müşterilere fikir, veri odaklı ve teknoloji destekli çözümler sunma fırsatına sahip olmaktan heyecan duyuyorum” dedi.

dentsu EMEA CEO’su Giulio Malegori ise, “Hartmut, dentsu Türkiye’nin dijital, yaratıcı ve medya yeteneklerini ölçeklendirdi ve olgunlaşan dijital pazarda entegre bir ajans olarak rekabet gücümüzü artırdı. Kendisine liderliği ve vizyonu için teşekkür ediyorum. dentsu Türkiye’nin Selçuk’un göreve gelmesiyle büyümeye devam edeceğinden ve müşterilerimiz, insanlarımız ve toplum için anlamlı ilerlemeleri destekleyeceğinden eminim” açıklamasında bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.