DenizBank Sea&Miles’tan farklı bir tanıtım

DenizBank, VİSA PayWave temassız kart teknolojisine sahip Sea&Miles kartını, 'karşıya geçmenin kolay yolu' sloganıyla İstanbullulara tanıttı

31.08.2009 - 00:00 | MediaCat

DenizBank, VİSA PayWave temassız kart teknolojisine sahip Sea&Miles kartını, ‘karşıya geçmenin kolay yolu’ sloganıyla İstanbullulara tanıttı.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle öne çıkan DenizBank, İstanbulluların deniz ulaşımında kolaylık ve hız sağlayan Sea&Miles kartını, ilginç bir saha aktivitesi ile tanıttı. Kabataş, Bostancı ve Kadıköy iskelelerinde gerçekleştirilen tanıtım aktivitesi kapsamında ‘Karşıya Geçmenin Daha Kolay Bir Yolu Var’ pankartı taşıyan ıslak elbiseli görevliler Sea&Miles kartına esprili bir yaklaşımla dikkat çektiler.

Ağustos ayında hayata geçirilen aktivite sayesinde DenizBank, Sea&Miles kartını İstanbullulara duyurdu. DenizBank Kredi Kartları Grup Müdürü Sinem Soğukçay tanıtım aktivitesini şöyle değerlendirdi: "DenizBank olarak İDO ve VİSA işbirliği ile hayata geçirdiğimiz bankacılık ürünleri arasında özel bir konuma sahip Sea&Miles kartı ile nakit ve bozuk paraya hızlı ve pratik bir alternatif sunuyoruz."

Sea&Miles kartının temassız kart teknolojisine sahip olduğunu ve kullanıcılarına zaman kazandırdığının altını çizen Soğukçay sözlerine şöyle devam etti: "Sea&Miles kartından daha fazla İstanbullunun bilgi sahibi olmasını sağlamak üzere eğlenceli bir tanıtım aktivitesi yaparak, İstanbulluların dikkatlerini çekmeyi hedefledik. Aktivitemizin yoğun ilgi görmesinden mutluyuz."

DenizBank hayata geçirdiği yenilikçi projelerle, Sea&Miles kartı ile 2009 yılı sonuna kadar 100 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor.