DenizBank Sea&Miles’tan farklı bir tanıtım

DenizBank, VİSA PayWave temassız kart teknolojisine sahip Sea&Miles kartını, 'karşıya geçmenin kolay yolu' sloganıyla İstanbullulara tanıttı

31.08.2009 - 00:00 | MediaCat

DenizBank, VİSA PayWave temassız kart teknolojisine sahip Sea&Miles kartını, ‘karşıya geçmenin kolay yolu’ sloganıyla İstanbullulara tanıttı.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle öne çıkan DenizBank, İstanbulluların deniz ulaşımında kolaylık ve hız sağlayan Sea&Miles kartını, ilginç bir saha aktivitesi ile tanıttı. Kabataş, Bostancı ve Kadıköy iskelelerinde gerçekleştirilen tanıtım aktivitesi kapsamında ‘Karşıya Geçmenin Daha Kolay Bir Yolu Var’ pankartı taşıyan ıslak elbiseli görevliler Sea&Miles kartına esprili bir yaklaşımla dikkat çektiler.

Ağustos ayında hayata geçirilen aktivite sayesinde DenizBank, Sea&Miles kartını İstanbullulara duyurdu. DenizBank Kredi Kartları Grup Müdürü Sinem Soğukçay tanıtım aktivitesini şöyle değerlendirdi: "DenizBank olarak İDO ve VİSA işbirliği ile hayata geçirdiğimiz bankacılık ürünleri arasında özel bir konuma sahip Sea&Miles kartı ile nakit ve bozuk paraya hızlı ve pratik bir alternatif sunuyoruz."

Sea&Miles kartının temassız kart teknolojisine sahip olduğunu ve kullanıcılarına zaman kazandırdığının altını çizen Soğukçay sözlerine şöyle devam etti: "Sea&Miles kartından daha fazla İstanbullunun bilgi sahibi olmasını sağlamak üzere eğlenceli bir tanıtım aktivitesi yaparak, İstanbulluların dikkatlerini çekmeyi hedefledik. Aktivitemizin yoğun ilgi görmesinden mutluyuz."

DenizBank hayata geçirdiği yenilikçi projelerle, Sea&Miles kartı ile 2009 yılı sonuna kadar 100 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.