Denizbank’ta iki yeni atama

DenizBank, yönetim kadrosunu güçlendirme yönünde iki yeni atama gerçekleştirdi. Şube ve Merkezi Operasyonlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak...

05.04.2010 - 00:00 | MediaCat

DenizBank, yönetim kadrosunu güçlendirme yönünde iki yeni atama gerçekleştirdi. Şube ve Merkezi Operasyonlar Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak Mustafa Özel, Hukuk Başmüşavirliği görevine ise Ali Murat Dizdar atandı.

Şube ve Merkezi Operasyonlar Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Mustafa Özel, Hacettepe Üniversitesi Kamu Yönetiminden mezun olduktan sonra bankacılık kariyerine 1988 yılında başladı. 1997 yılında İç Kontrol Yönetmeni olarak DenizBank ailesine katılan Özel, 13 yıllık süreç içerisinde 1998 yılında DenizBank İç Kontrol Grup Müdürlüğü, 1999 yılında Teftiş Kurulu Grup Müdürlüğü ve 2002 yılında İç Kontrol Merkezi Başkanlığı yaptıktan sonra, 2007 yılından bu yana İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı görevini yürütüyordu.

Hukuk Başmüşavirliği görevine atanan Ali Murat Dizdar, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi, 1985 yılında da Özel Hukuk alanında yüksek lisansını tamamladı. 2002 yılında Hukuk Kurumsal Bölüm Müdürü olarak DenizBank Finansal Hizmetler Grubu ailesine katılan Dizdar 2003 yılından bu yana Hukuk Grup Müdürlüğü görevini başarıyla üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.