MediaCat

DenizBank’ta İki Yeni Atama

DenizBank Yönetim kadrosununa iki yeni atama daha gerçekleştirdi.

DenizBank’ta İki Yeni Atama

DenizBank Yönetim kadrosununa iki yeni atama daha gerçekleştirdi. DenizBank Bireysel, İşletme ve Tarım Bankacılığı Kredi Tahsis ve Yurtdışı İştirakler ve Şubeler Grubu Genel Müdür Yardımcılığı’na Mustafa Aydın atanırken; Merkezi Operasyon Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevine de Oğuz Vecdi Öncü getirildi.

1967 doğumlu ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu Mustafa Aydın, bankacılık kariyerine 1987 yılında Töbank’ta Müfettiş olarak başladı. Demirbank ve Bankekspres’te pazarlama birimlerinde görev aldıktan sonra yine Bankekspres’te Şube Müdürlüğü görevini üstlenen Aydın, 1998 yılında Kozyatağı Şube Müdürü olarak DenizBank’a katıldı. Banka bünyesinde Zincirlikuyu Şube Müdürlüğü, Ticari Bankacılık 2. Bölge Pazarlama Grup Müdürlüğü ve İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Oğuz Vecdi Öncü, 2003 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden Uluslararası Ticaret yüksek lisans derecesini aldı. Bankacılık kariyerine 1986 yılında Interbank’ta Dış Ticaret biriminde başlayan ve aynı bankada Güneşli, Kadıköy ve Merkez Şubelerinde Operasyon Yönetmenliği, Genel Müdürlükte Operasyon Merkezi Yöneticiliği görevlerini üstlenen Öncü, 1997 yılından itibaren DenizBank’ta Merkezi Operasyon Grup Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.