Denimin farklı halleri

Türk denim üreticisi Realkom'dan yeni tanıtım filmi.

17.11.2015 - 17:08 | MediaCat

Denimin farklı halleri

Zara, Pull & Bear, Next, Scotch&Soda, Only ve Jack & Jones and Bershka gibi uluslararası markalardan oluşan portföyüyle Türkiye’nin önemli denim üreticilerinden Realkom, 2016 denim stillerinin Barcelona Denim Fuarı sırasında tanıtımı için iki dakikalık bir reklam filmi hazırladı.

“Your Life. Your Denim. Dance to your own Rhythm.” (Senin hayatın. Senin denimin. Kendi ritminle dans et.) sloganıyla oluşturulan ve farklı denim stillerinin farklı kişilik özellikleri ve dans stilleriyle sunulduğu reklam filmi, merkezi New York’ta bulunan Türk menşeli reklam ajansı Organizma Brand Communications imzası taşıyor.

Küçük ve orta ölçekli firmalara ve onların markalarına yönelik tanıtım çalışmaları yürütmek ve Amerika pazarına girmeyi hedefleyen Türk markalara destek olmak amacıyla 2002 yılında Güniz Engür ile birlikte Organizma’yı kuran Deniz Asutay Engür, ajans bünyesindeki görsel yönetmenlik görevinin yanı sıra profesyonel stilist ve sanat yönetmeni olarak rol aldığı projelerle de Türkiye’den dünyaya açılan başarılı isimlerden biri.

Bu bağlamda gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini ekleyen Engür, ABD’li televizyon kanalı Food Network’ün New York ofisi için bir sanat projesi hazırladı. 20 yılı aşkın bir süredir kanalın programlarında kullandığı mutfak malzemelerini sanat ürünlerine dönüştürerek şirket içi dekorasyonun bir parçası haline getirmek amacıyla geliştirilen proje kapsamında iki ay süren bir çalışma neticesinde, Kasım ayı başında projeyi tamamlayan Deniz Asutay Engür’ün eserleri Food Network ofisinin duvarlarındaki daimi yerini aldı.

[GaleriEkle url=”food-network-yeniden-donusum-projesi”]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.