MediaCat

Deneyeni ele geçiren lezzet

Burger King, Cadılar Bayramı’nı Alfonso Gomez-Rejon imzalı tüyler ürpertici bir reklam filmiyle karşılıyor.

Deneyeni ele geçiren lezzet

Burger King, Cadılar Bayramı arifesinde sezonluk ürünleri Ghost Pepper Whopper ve Ghost Pepper Chicken Fries’ı korku filmlerini aratmayan bir reklam kampanyasıyla görücüye çıkardı.

American Horror Story ile ünlenen Alfonso Gomez-Rejon tarafından yönetilen kampanya filmi, tüketicileri Burger King’in yeni ürünlerini denemeye teşvik etmek için klasik korku araçlarından yararlandı.

“The Call” adıyla yayınlanan filmde gizli numaradan gelen korkutucu bir çağrının ardından evini apar topar terk eden bir kadın, Burger King’in yeni ürünlerinin dikiz aynasına yansımasıyla önce dehşete, sonra lezzete düşüyor. Kısa süre sonra evine dönen genç kadın, telefonu bu kez eline etkisi altına girdiği laneti yaymak amacıyla bir sonraki kurbanını aramak için alıyor.

Burger King Kuzey Amerika Pazarlama İletişimi Başkan Yardımcısı Zahra Nurani, kampanyaya ilişkin “Burger King yıllardır müşterilerine Cadılar Bayramı’nı kutlamanın heyecan verici ve lezzetli yollarını sunuyor. Dönemi daha da eğlenceli ve unutulmaz kılmak için her zaman yeni yollar arıyoruz. The Call da bunun mükemmel bir örneği oldu” değerlendirmesinde bulunuyor.

Yönetmen Gomez-Rejon ise, “Kısa filmleri ve korkuyu seviyorum, bu yüzden bu Cadılar Bayramı’nda Burger King ve Dentsu Creative ile birlikte çalışma fırsatını kaçırmadım. American Horror Story günlerimden bu yana ilk kez bu türe geri dönmek ve Ghost Pepper Whopper’ın başrolde olduğu bir korku kısa filmini yönetmek çok keyifliydi” diyor.

Jeepers Creepers ile aynı sette çekilen filmde kullanılan arabanın Buffy the Vampire Slayer’ı izleyenlere tanıdık gelmesi olası.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.