MediaCat

Demet İkiler GroupM ve WPP’ye veda ediyor

Demet İkiler, GroupM EMEA CEO’luğundan ve WPP Türkiye Ülke Başkanlığından ayrılacak.

Demet İkiler GroupM ve WPP’ye veda ediyor

Josh Krichefski’nin 1 Şubat itibarıyla EMEA ve Birleşik Krallık CEO’luğuna atandığını açıklayan GroupM, Krichefski’nin EMEA CEO’luğunu devralacağı Demet İkiler’in GroupM EMEA CEO’luğu ve WPP Türkiye Ülke Başkanlığı görevlerinden ayrılacağını duyurdu.

20 yılı aşkın süredir WPP bünyesinde yer alan Demet İkiler, WPP Türkiye Ülke Başkanlığının yanı sıra 2020 yılından bu yana GroupM EMEA CEO’luğunu üstleniyordu.

GroupM Global CEO’su Christian Juhl, görev değişikliğine ilişkin değerlendirmesinde 20 yılı aşkın süredir yaptığı liderlik ve başarıları için Demet İkiler’e teşekkürlerini sundu. Juhl, “EMEA CEO’su olarak, bölgedeki faaliyetlerimizi bir üst seviyeye taşımamıza yardımcı oldu. GroupM, ajanslarımız ve müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda çeşitlilik, kapsayıcılık ve sürdürülebilirlik inisiyatiflerinin korkusuz savunucusu oldu. Kendisine gelecek için en iyi dileklerimizi sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.