MediaCat

Demet Evgar Lay’s’in reklam yüzü oldu

Birlikteliğin ilk reklam filmi bu akşam yayınlanacak.

Demet Evgar Lay’s’in reklam yüzü oldu

PepsiCo’nun atıştırmalık markası Lay’s, reklam yüzü olarak Demet Evgar ile anlaştı. Evgar, markanın önümüzdeki dönemde yayınlanacak yeni reklam kampanyasında başrolde yer alacak.

Lay’s’in Demet Evgar’lı yeni reklam kampanyasının ilk filmi tüketiciyle bu akşam buluşacak. Evgar’ın “Lüküs Hayat” şarkısının farklı bir versiyonu olan “Çıtır Hayat”ı seslendirdiği Titrifikir imzalı film, günlük hayatın eğlenceli anları aracılığı ile hayatın keyifli anlarına lezzet katmaya odaklanıyor.

Marka ile yeni işbirliği hakkında konuşan Demet Evgar, Lay’s’in en sevdiği atıştırmalıkların başında geldiğini ve marka ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Evgar, yeni reklam filminin eğlenceli ve dinamik olduğuna vurgu yaparak, bu enerjinin izleyiciye de geçeceğine inandığını söyledi.

Demet Evgar’ın doğal ve eğlenceli kimliğinin yanı sıra ülkenin en başarılı oyuncuları arasında yer aldığını söyleyen PepsiCo Türkiye Kıdemli Pazarlama Direktörü Evrim Şen ise reklam filminde “Lüküs Hayat” eserinin kullanılmasına izin veren Cemal Reşit Rey varislerine, Median Müzik Edisyon’a ve Portal Rights Management’a teşekkürlerini sundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.