Deloitte Türkiye’de nöbet değişimi

Deloitte Türkiye Denetim Bölümü yönetiminde önemli bir değişim yaşandı. Deloitte Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetici Ortağı Hüseyin Gürer...

06.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Deloitte Türkiye Denetim Bölümü yönetiminde önemli bir değişim yaşandı. Deloitte Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetici Ortağı Hüseyin Gürer, Denetim Bölümü Başkanlığı görevini Denetim Ortağı Hasan Kılıç’a devretti. Deloitte Türkiye Denetim Bölümü Başkan Yardımcılığı görevine ise Denetim Ortağı Gökhan Alpman getirildi.

Hasan Kılıç Kimdir?

Deloitte Türkiye Denetim Bölümü Başkanı Hasan Kılıç, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1994-1996 döneminde, 18 ay süre ile Deloitte Londra ofisinde finans sektörü grubunda müdür yardımcısı olarak çalışan Hasan Kılıç Londra’da görev yaptığı süre içerisinde birçok mali şirket ve uluslararası kuruluşun denetimine katıldı. Türkiye ve İngiltere’de faaliyet gösteren çokuluslu firmaların satılma, birleşme, el değiştirme ve değerleme amaçlı mali durum tespit denetimlerinde de görev aldı. Önceki yıllarda Deloitte Türkiye’nin Reputasyon & Risk Lideri ve Bağımsızlık Direktörü ve Finansal Hizmetler Endüstri Liderliği de yapan Hasan Kılıç’ın Muhasebe ve raporlama standartlarını geliştirme çalışmalarında önemli katkısı oldu.

Gökhan Alpman Kimdir?

Deloitte Türkiye Denetim Bölümü Başkan Yardımcısı Gökhan Alpman, lisans eğitimini 1996 senesinde Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Fakültesi’nde, yüksek lisans öğrenimini 2002 senesinde Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Anabilim Dalı Sermaye Piyasası ve Borsa alanında tamamladı. Deloitte’ta 1996 yılında Denetim Asistanı olarak kariyerine başlayan Alpman, Ekim 2000 – Mart 2002 yılları arasında Deloitte Boston ofisinde 18 ay süreyle çalıştı. Gökhan Alpman halihazırda, Amerika ve Avrupa kökenli çokuluslu şirketler ve yerli büyük sanayi gruplarına verilen hizmetleri yönetmekte. Amerika Birleşik Devletleri’nden Certified Public Accountant (CPA) sertifikası bulunan Gökhan Alpman aynı zamanda Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM) belgesi sahibi ve Türkiye Muhasebe Standartları Kurulu KOBİ Çalışma Komisyonu üyesi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.