Dell Türkiye’nin yeni iş ortağı Arena

Dell Türkiye tüketici ve ticari ürün portfoyünün dağıtımı konusunda Arena ile sözleşme imzaladı. Yapılan sözleşme dogrultusunda Arena, Türkiye genelinde 81 ilde bayi ve perakende kanalına satılan tüketici ve ticari ürünlerinin dağıtıcısı konumuna geldi.

19.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Dell Türkiye tüketici ve ticari ürün portfoyünün dağıtımı konusunda Arena ile sözleşme imzaladı.

Yapılan sözleşme dogrultusunda Arena, Türkiye genelinde 81 ilde bayi ve perakende kanalına satılan tüketici ve ticari ürünlerinin dağıtıcısı konumuna geldi.

Bilişim sektörü dağıtıcısı Arena ile yapılan anlaşmanın Dell ürünlerinin daha geniş kitlelere ulaşmasında önemli bir rol oynayacağını belirten Dell Türkiye Tüketici ve KOBİ Ürünlerinden Sorumlu Ülke Müdürü Gülfem Çakmakçı “Tüketici ürün potföyümüzde bulunan dizüstü ve masaüstü bilgisayarların dağıtımında Arena ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde Dell olarak satış ağımızın genişlemesinden ve dolayısıyla da daha fazla tüketiciye ulaşmaktan memnunuz” dedi.

Arena ile yapılan anlaşmanın özellikle tüketici pazarında güçlenme stratejilerinin bir parçası ve büyüme hedeflerine yönelik önemli bir hamle olduğunu söyleyen Çakmakçı; “Türkiye’ye yatırım yapma stratejisi kapsamında yaratılan bu iş ortaklığının, her iki firma için de sektöre ve sektörün gelişimine olumlu katkılarının olacağına eminiz. Var olan dağıtıcılarımız ile sağlam temeller üzerine kurduğumuz işbirliğimizi bundan sonra Arena’nın da katılımıyla başarılı bir 2011 yılına taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.