Dedeman Otel’in yeni genel müdürü

Dedeman İstanbul Otel genel müdürlüğü görevine Bora Göymen getirildi.

02.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Dedeman İstanbul Otel genel müdürlüğü görevine Bora Göymen getirildi.

Bora Göymen, 2008 yılında Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. ailesine gelirler direktörü olarak katılmasından bu yana, Dedeman İstanbul’un yeniden yapılandırılmasında etkin bir rol oynarken, otelin satış ve gelirine kişisel girişimleri ile büyük katkı sağladı. Kariyerinde ABD’deki profesyonel geçmişinin önemli rol oynadığı Göymen, Dedeman bünyesine katılmadan önce Swissotel Chicago, Swissotel The Watergate, Washington, Raffles L’Ermitage-Beverly Hills, Westin South Coast Plaza-California, Mandarin Oriental-Washington ve St. Regis Washington Oteli’nde üst düzey pozisyonlarda görev aldı.

Dedeman Hotels & Resorts International Direktörü Asaad Farag’a göre; Bora Göymen, İstanbul ve Kuzey Amerika’nın seçkin otel pazarında edindiği deneyim sonrasında, Dedeman Grubu’na zengin bir bilgi birikimi ve operasyon anlayışı kazandırmış; kendisinin son 2 yılda satış ve ciro bazında otele büyük katkısı olmuştur.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.