Dedeman otelciliğin yeni kurumsal şefi

Dedeman Hotels & Resorts International’ın, Kurumsal Şef görevine Hüseyin Bölük getirildi.

25.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Dedeman Hotels & Resorts International’ın, Kurumsal Şef görevine Hüseyin Bölük getirildi. Otelcilik sektöründe önemli pozisyonlarda görev alan, son olarak Kempinski Hotel Barbaros Bay’ın Baş Aşçılık görevini yürüten Bölük,çalışmalarına Dedeman zincirinde devam edecek.

Yemek kültürüne önem veren Dedeman Hotels & Resorts International, bu kültürü yaratmak ve geliştirmek üzere Kurumsal Baş Aşçı pozisyonuna Hüseyin Bölük’ü atadı. Bölük, yeni görevinde, Dedeman Hotels & Resorts International için yemek kültürünü geliştirmek üzere strateji belirleyecek, mutfak konseptleri ile kaynaklarını geliştirecek ve genel işleyişe destek verecek. Grubun hizmet standardlarının güncellenmesi ve güncellenirken de yenilikler katılması Bölük’ün temel sorumluluklarından biri olacak. Otellerin baş aşçıları ile işbirliği içinde davet ve düğün yemekleri ile restoranlar için yenilikçi bir menü geliştirmeyi sağlamak üzere otel mutfak ekiplerine de önderlik edecek olan Bölük, ayrıca yiyecek kalitesini artırma ve yenilikler katmaya yönelik tüm birimlerin uyum içinde çalışmalarını sağlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.