Dedeman Konya Hotel & Convention Center’da yönetim değişikliği

Dedeman Hotels & Resorts International oteller zincirinin yeni halkalarından biri olan Dedeman Konya Hotel & Convention Center’ın “Genel Müdürlüğü” görevine Ocak 2008 itibariyle

14.01.2008 - 13:50 | MediaCat

Dedeman Hotels & Resorts International oteller zincirinin yeni halkalarından biri olan Dedeman Konya Hotel & Convention Center’ın “Genel Müdürlüğü” görevine Ocak 2008 itibariyle Dedeman Ankara Genel Müdürü Nadir Kadakal getirildi.

1969 yılında Bayburt’da doğan Kadakal, Hacettepe Üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği eğitiminin ardından National University’de İngilizce üzerine sertifikalı programa katıldı. İş hayatına ilk olarak 1986 yılında atılan Kadakal, 1993 yılından bu yana Dedeman Hotels & Resorts International bünyesinde Dedeman Grand Chisinau, Dedeman Ankara ve Dedeman Antalya Hotel & Convention Center otellerinin otel açılışı ve sistem kurma organizasyonları dahil çeşitli görevlerde bulundu. Kadakal, sergilediği yüksek performans ve başarılı yöneticilikle 2005 yılında Dedeman Ankara’ya Genel Müdür olarak atandı.

Evli ve 2 çocuk babası olan Nadir Kadakal, çok iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.