DDB&Co.’ya 3 Epica

Avrupa Reklamcılığının en iyileri arasında bu yıl bir Türk reklam ajansı da vardı. DDB&Co. reklam ajansı, dünyanın en

29.01.2008 - 14:13 | MediaCat

Avrupa Reklamcılığının en iyileri arasında bu yıl bir Türk reklam ajansı da vardı. DDB&Co. reklam ajansı, dünyanın en saygın reklamcılık yarışmalarından Epica Awards’da büyük ödül olan Epica Gold (Altın Epica) ödülünün yanı sıra, Silver Epica (Gümüş) ve Bronze Epica (Bronz) ödüllerle birlikte toplam 3 ödüle layık görüldü.

Geçtiğimiz hafta Stockholm’de gerçekleşen ödül töreninde DDB&Co. Reklam Ajansı’nın yaratıcı yönetmeni Karpat Polat, törende ödüllerini almak için hazır bulundu.

Epica Awards’un 21 yıllık tarihinde ilk kez Türkiye’den bir reklam ajansının alkollü içecek reklamları kategorisinde büyük ödüle layık görüldüğü reklam yaratıcılığı yarışmasına bu yıl 45’ı aşkın ülkeden 6000’e yakın reklam kampanyası katıldı.

Bu yıl Türkiye’den toplam 19 reklam ajansının 2007 yılı içinde yaptıkları kampanyalarla katıldığı yarışmada, bir kampanyasıyla büyük ödüle, iki kampanyasıyla da gümüş ve bronz ödüllere layık görülen DDB&Co. aynı zamanda Epica’daki en başarılı Türk reklam ajansı oldu.

DDB&Co. reklam ajansı geçtiğimiz yıl da yine Epica Awards’da Cafe Del Mondo kampanyasıyla bu kez alkolsüz içecekler kategorisinde Altın Epica ödülü almıştı.


Altın Epica

Kampanya: Votka Bardağı
Reklamveren: Doluca
Reklam Ajansı: DDB&Co.


Gümüş Epica

Kampanya: Okyanusu temiz tutalım
Reklamveren: Turmepa
Reklam Ajansı: DDB&Co.


Bronz Epica

Kampanya: “Acrobat” ve “Yüzme Havuzu”
Reklamveren: Able Touch
Reklam Ajansı: DDB&Co,

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.