DDB&Co.’dan iki yeni CardFinans filmi

DDB&Co.’nun, Finansbank için hazırladığı, ilk filmden bu yana çok başarılı olan ve beğenilerek izlenen, usta oyuncu Rutkay Aziz ile Doğa Rutkay’ın birlikte çalıştığı CardFinans reklam filmlerine iki yeni film daha eklendi...

16.03.2010 - 00:00 | MediaCat

DDB&Co.’nun, Finansbank için hazırladığı, ilk filmden bu yana çok başarılı olan ve beğenilerek izlenen, usta oyuncu Rutkay Aziz ile Doğa Rutkay’ın birlikte çalıştığı CardFinans reklam filmlerine iki yeni film daha eklendi.

İzleyenlere keyifli dakikalar yaşatan filmler, Sürpriz ParaPuan ve Otomatik Fatura Ödeme Sözünüze Bedava Kredi ürünlerine çekildi.

CardFinans’ın düzenlediği ilk Sürpriz ParaPuan kampanyası için çekilen filmde Rutkay Aziz’i bir balıkçı ve Doğa Rutkay’ı ise ondan alışveriş etmekte olan bir müşteri olarak görüyoruz. Bunca filme rağmen hala CardFinans almamış olan Doğa Rutkay, alışverişinin üstüne anında kazanacağı sürpriz balık hediyesini kaçırıyor ve bir de balıkçıdan azar işitiyor.

Finansbank’ın başlattığı Sürpriz ParaPuan kampanyası dahilinde her 75 TL’lik alışverişe anında 50 TL’ye kadar ParaPuan fırsatı veriliyor. Bu kampanya süresince müşterinin kazanabileceği toplam ParaPuan miktarı 100 TL değerinde.

DDB&Co.’nun CardFinans için hazırladığı Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Sözünüze Bedava Kredi kampanyasında  ise Rutkay Aziz ve Doğa Rutkay ikilisini bu sefer de Sular İdaresi’nde buluşturuyor. Suyu kesilen Doğa Rutkay bornozuyla gittiği Sular İdaresi’nde, memur Rutkay Aziz’den ödemelerini CardFinans’ı üzerinden otomatik ödemeyle yapabileceğini, üstüne bir de para alabileceğini öğreniyor. Bu filmde kampanyalara Rutkay Aziz’in Avrupa Yakası’ndaki karısını canlandıran Suna Keskin de katılıyor.

Finansbank’ın başladığı bu yeni kampanya sayesinde CardFinans’ından 3 adet OFÖ sözü veren kullanıcı 1000 TL’lik 0 faizli yani bedava kredi almaya hak kazanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.