DDB FTW’nun yeni kreatif direktörü Jerry Smith

Tebrikler Jerry, başarılar...

03.09.2021 - 12:12 | Sencer Uçar

Sıradışı işler sıradışı yeteneklerle mümkün. Peşinde olduğunuz o yetenek, sizi bildiğiniz dünyada değil, belki de kurgusal bir evrende bekliyordur.

DDB Worldwide tarafından geçtiğimiz yıl kurulan, espor ve oyun kültüründe uzmanlaşmış global ajans network’ü DDB FTW bu seçeneği göz ardı etmedi ve yeni kreatif direktörünü Rick and Morty evreninden seçti. DDB FTW, LinkedIn hesabından paylaşımda bulunarak, Morty’nin babası Jerry ‘nin global ekibine katıldığını duyurdu.

Rick and Morty‘de durmaksızın iş arayışında olan Jerry’nin Haas & Milan adındaki reklam ajansında başta “Hungry for Apples?” kampanyası olmak üzere bir parça deneyimi bir de gerçek dünyada LinkedIn profili bulunuyor. Profilin ardındaki isim bilinmiyor ancak profilde deneyimlerden portfolyoya, ilgi alanlarından yeteneklere her şey mevcut. Kariyerinde yeni bir sayfa açmasının ardından Jerry’nin platformda kazandığı yeni takipçi sayısı ise 5 bin.

Jerry’nin yeni işini tebrik edenler arasında DDB FTW yöneticileri, BBDO, Mother, VMLY&R gibi ajanslar hatta Google ve PwC gibi şirketler de yer alıyor.

Profilin sahibi Ad Age’e yaptığı açıklamada ser verip sır vermiyor, zorluklarla geçen yılların ardından sektöre döndüğü için heyecanlı olduğunu söyleyip, “Appley Awards”a meydan okuyor. Kendisinin Rick’e mesajı ise şöyle:

Kaynak: The Drum, Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.