Davranış Bilimleri de online oluyor

Ölçme, Değerlendirme ve Araştırma Alanında hizmet veren DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü 12 Mart 2003 tarihinde İnsan Kaynakları 2003 Zirvesinde düzenleyeceği toplantıyla alanında Türkiye'de ilk site olan www.dbe-online.com'u tanıtacak.

07.03.2003 - 00:00 | MediaCat

Ölçme, Değerlendirme ve Araştırma Alanında hizmet veren DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü 12 Mart 2003 tarihinde İnsan Kaynakları 2003 Zirvesinde düzenleyeceği toplantıyla alanında Türkiye’de ilk site olan www.dbe-online.com’u tanıtacak.

Toplantı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Dolmabahçe C Salonunda saat 12:30-13:45 arasında yapılacak.

1985 yılında Psk. Emre Konuk tarafından kurulan Davranış Bilimleri Enstitüsü (DBE), ölçme, değerlendirme ve araştırma alanındaki ürünlerini ve uygulamalarını web tabanlı olarak tüm müşterilerinin hizmetine açıyor. www.dbe-online.com özellikle işe alım süreçlerinde uygulanan psikometrik test ve envanterleri, çalışan memnuniyeti ve benzeri araştırmaları, performans değerlendirme ile fokus grup çalışmalarını, akademik amaçlı uygulamaları web tabanlı olarak zaman ve mekan sınırlaması olmadan daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilmeye olanak veriyor. Davranış Bilimleri Enstitüsü’nün deneyimiyle teknolojiyi buluşturduğu bir platform olan www.dbe-online.com, alanında Türkiye’de oluşturulmuş ilk ve en kapsamlı online uygulama sitesi.
DBE Kurucu Başkanı Psk. Emre Konuk, www.dbe-online.com sitesini hayata geçirmekteki motivlerini anlatırken “çağımıza, pazar eğilimlerine, müşteri beklentilerine uygun şekilde, hem web sitemizi hem de ürün sunum yöntemlerimizi yeniliyoruz. Yurt dışı örnekleri ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz, yenilikçi bir tutum izliyoruz, bu alanda da meslektaşlarımıza öncü ve örnek olmak istiyoruz.” ifadesini kullanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.