David Rehr, İstanbul’a geliyor

ABD Ulusal Yayıncılar Birliği(National Broadcasters Associaiton - NAB)Başkanı ve Genel Müdürü...

13.08.2008 - 11:06 | MediaCat

ABD Ulusal Yayıncılar Birliği(National Broadcasters Associaiton – NAB)Başkanı ve Genel Müdürü David K. Rehr, 20 21 Kasım 2008 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan uluslararası uydu iletişimi, kablo yayıncılık ve TV sektörü konferansında konuşacak. Sektöründe Avrasya’nın tek platformu olarak düzenlenen Broadcast, Cable & Satellite konferansı, Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu bölgesindeki uydu yayıncılığı, kablo ve televizyon yayıncılığı yöneticilerini, hükümet yetkililerini ve endüstri çözüm sağlayıcılarını bölgede yayıncılığın çehresini değiştiren güncel konuları görüşmek üzere bir araya getirecek.

Washington D.C.’de 20 yıldan fazla medya avukatlığı deneyimine sahip olan David K. Rehr, 2. günün sonunda Carmel Group (www.carmelgroup.com) endüstri ve telekom analisti Jimmy Schaeffler’la röportaj gerçekleştirirken, oturuma katılanlarla analog yayıncılıktan dijital yayıncılığa geçiş konusunda tecrübe ve görüşlerini paylaşacak. NAB hakkında detaylı bilgi için: http://www.nab.org/

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.