David Plouffe İstanbul’a geliyor

Amerikan başkanlık seçimlerinde Obama zaferinin arkasındaki isim olarak tanınan ve son 10 yılın en zeki 25 kişisi arasında gösterilen...

18.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Amerikan başkanlık seçimlerinde Obama zaferinin arkasındaki isim olarak tanınan ve son 10 yılın en zeki 25 kişisi arasında gösterilen, pazarlama dehası David Plouffe, Turkcell Akademi Pazarlama Konferansları kapsamında İstanbul’a geliyor.

Plouffe, 12 Mart’ta gerçekleşecek konferansta başarısının sırlarını iş dünyasının önde gelenleriyle paylaşacak.

ABD Başkanı Barack Obama’nın “isimsiz  kahramanım” dediği David Plouffe, 12 Mart 2010 Cuma günü Conrad Otel’de, Turkcell çalışanları ve iş dünyasından katılımcılarla bir araya gelecek. Plouffe, “Online Pazarlama Teknikleri ve Kazanmak için Cesaret” başlıklı konuşması ile dinleyicilere farklı bakış açıları sunacak.

ABD Başkanı Barack Obama’nın başkanlık seçim kampanyasını başarıyla yürüten Plouffe, seçimi kazandıktan sonra, iş dünyasınca en merak edilen kişiler arasında yer aldı. Seçim deneyimlerini anlattığı kitabı ile en çok satanlar listelerine girdi ve ‘The Daily Beast’ sitesince son 10 yılın en zeki 25 kişisi arasında gösterildi.

Network oluşturma konusunda da örnek alınan David Plouffe’nin başkanlık seçiminde yürüttüğü dijital strateji, politika alanında devrim olarak kabul ediliyor.

Turkcell Akademi’nin Pazarlama Konferansları kapsamında ilk konuğu, geçen yıl ülkemize gelen, “Dünya’nın En Etkili 100 İnsanı”ndan biri seçilen, ünlü Amerikalı sosyolog Malcolm Gladwell idi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.