David Droga Dubai’de konuşacak

31 Mart -2 Nisan 2008 tarihleri arasında yapılacak 1. Dubai Uluslararası Reklam Festivali'nde seminer verecek isimler belli oldu...

15.01.2008 - 15:53 | MediaCat

Dünyanın en çok ödüllendirilen yaratıcılarından David Droga 1. Dubai Uluslararası Reklam Festivali’nde yapacağı konuşmada olağanüstü deneyimlerini reklam endüstrisiyle paylaşacak.

Droga’nın yanısıra Steve Harrison ve Piyush Pandey de 31 Mart – 2 Nisan tarihlerinde Dubai’de yapılacak olan festivalde birer seminer verecek. Harrison Troughton Wunderman’ın dünyadaki tüm doğrudan pazarlama ajanslarından daha fazla Direct Lions kazanmasını sağlayan Harrison, boyutu ne kadar olursa olsun ajansınıza yaratıcı değerler aşılamanın yollarını açıklayacak.

Hint reklamcılığının en önemli isimlerinden Piyush Pandey ise seminerde yeni milenyumda pazarlamacıların “Tüketiciler globalleşir, insanlar değil.” gerçeğini fark etmeleri üzerine konuşacak.

Seminer programına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Geçen yıl ilki yapılan Dubai Lynx, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Reklam Ödüllerinin başarısının ardından organizatörler bu yıl yarışmayı 3 günlük bir festivalle dönüştürme kararı aldılar.

1. Dubai Uluslararası Reklam Festivali 31 Mart -2 Nisan 2008 tarihleri arasında Dubai Uluslararası Sergi ve Gösteri Merkezi’nin Sheikh Rashid Salonu’nda yapılacak. Organizasyon Dubai Media City ( DMC ) ve IAA’nın (International Advertising Association) Birleşik Arap Emirlikleri Bölümü tarafından üstleniliyor.

Seminerler, workshoplar, yarışan işlerin sunumu ve sergilerin ardından festival 2 Nisan akşamı sona erecek.

www.dubailynx.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.