David Beckham ile biraz turta, bolca kapışma

Makao'nun arka sokaklarında bir hayatta kalma mücadelesi.

06.08.2018 - 15:14 | Arzu Nilay Kocasu

David Beckham ile biraz turta, bolca kapışma

Milyonların sevgilisi David Beckham, altın kafesteki kıymetli bir kuş misali otel odasının penceresinden dışarıya bakıyor. Bir zamanlar yediği ve bir daha lezzetini unutamadığı “o” yumurtalı turtayı yeniden yiyebilmek için Makao’nun arka sokaklarında bir yolculuğa çıkmak üzere.

Engellerle dolu bu yolculuğun onu aradığı yumurtalı turtaya götürüp götürmeyeceği meçhul. Ancak Beckham denemeye hazır çünkü biliyor: İnsan ufak bir anlığına bile olsa mutlu olmak için çabalamayacaksa, yaşamanın ne anlamı var?

Sands Resorts tarafından bir yandan otelin tanıtımını yaparken diğer yandan bir turizm merkezi olarak Makao’nun eşsiz kültürüne dikkat çekmek amacıyla hazırlanan “That’s the taste” isimli kampanyanın hedefine dair bir açıklama, Saatchi & Saatchi CCO’su Fan Ng’den geliyor:

“Makao güçlü bir kültüre sahip bir şehir. Hedefimiz, Sands Resorts Macao için hazırladığımız bu ufak filmle şehrin kendine has imgesine duyduğumuz sevgi ve beğeniyi göstermeye yardımcı olmaktı. İster Beckham gibi büyük yıldızlar olsun ister sıradan insanlar, herkes Makao’da güzel hatıralar biriktirebilir.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Sands Resort Macao
  • Reklam Ajansı: Saatchi & Saatchi Greater China
  • CCO: Fan Ng
  • Kreatif Ekip: Eric Lu, Jeremy Lee, Felipe Franco, Lucas Debrock and Lee Kwee Keak
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.