DataStar, dizilere sponsor oldu

DataStar, Geniş Aile ve Küçük Kadınlar dizilerine sponsor oldu. Her iki diziye bilişim ürünleri sağlayan şirket...

22.09.2010 - 00:00 | MediaCat

DataStar, Geniş Aile ve Küçük Kadınlar dizilerine sponsor oldu. Her iki diziye bilişim ürünleri sağlayan şirket, dizi sponsorlukları ile özellikle kadın tüketicileri hedefliyor.

Bilgi teknolojileri (BT) alanında bir çok markanın dağıtımını yapan DataStar, Geniş Aile ve Küçük Kadınlar dizilerine sponsor oldu. Her iki dizide kullanılan BT ürünlerini veren DataStar, bu tanıtım çalışması ile özellikle kadın tüketicileri hedefliyor.

Tüm dünya genelinde BT ürünleri konusunda erkekler hem ilgi açısından hem de karar verici olarak daha etkin durumdalar. Oysa ev elektroniği –özellikle beyaz eşya- konusunda ise durum neredeyse tam tersi. DataStar, bu eşiği kırmayı ve kadın tüketicileri de BT ürünlerine yaklaştırmayı hedefliyor. Bu nedenle televizyon dizilerine sponsor olan şirket, her iki diziye de şu anda Haier notebook ve Promex video kamera temin ediyor. Sezon boyunca her iki dizide kullanılacak olan ve portföyünde bulunan BT ürünlerini de DataStar verecek. Şirket yetkilileri, kadın, çocuk ve gençleri hedefleyen farklı tanıtım etkinliklerinde yer almayı hedeflediklerini ifade ediyorlar.    

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.