Dassault Systèmes’te atama

Dünyanın en önemli yazılım şirketleri arasında yer alan Dassault Systèmes, Türkiye pazarına yaptığı yatırımları sürdürüyor.

16.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en önemli yazılım şirketleri arasında yer alan Dassault Systèmes, Türkiye pazarına yaptığı yatırımları sürdürüyor.
Dassault Systèmes, Türkiye pazarındaki varlığını daha da güçlendirmek için Burak Süsoy’ u Türkiye Genel Müdürü olarak atadı.

Bilişim sektöründe 15 yıllık deneyime sahip olan Süsoy, Dassault Systèmes Türkiye’ye katılmadan önce, RICOH’ta aldığı satış yönetim görevlerinden sonra 1999 yılında katıldığı Lectra Türkiye’de ise Satış Yöneticiğinden başlayarak Genel Müdürlük görevine kadar yükseldi ve 3 yıl bu görevi sürdürdükten sonra 2008 yılında da Dassault Systemes Türkiye ‘ye katılmıştı.

Sadece 4 yıl içinde Türkiye ekibini 3 kat büyüten Dassault Systèmes, önümüzdeki dönemde Türkiye’deki sağlıklı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor. Şirketin en büyük hedeflerinden biri; uzun yıllardır Otomotiv ve Savunma/Havacılık gibi sektörlerde elde ettiği üstün başarıları enerji, madencilik, tüketici ürünleri, moda gibi yeni alanlara da taşıyarak bu alanlarda da 3D deneyimleri yeni müşterilere yaşatmak ve onlar da PLM ‘in geldiği yeni ufuklarla tanıştırmak olacak.

Türkiye’nin 2023 için önüne koyduğu ve ulaşmak için de Ar-Ge yatırımlarına öncelik vereceğini açıkladığı önemli ekonomik hedeflerin paralelinde yürüyen Dassault Systèmes, Türkiye ‘ye bu zorlu süreçte kendi teknoloji ve inovasyon gücüyle katma değer ve avantajlar sağlayabileceğine inanıyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.