DASK Facebook’ta ödüllü yarışma başlattı

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) Fecebook sayfasında yayına giren “Günde 40 kuruş” adlı uygulamasıyla hem zorunlu deprem sigortasına dikkat çekecek hem de uygulamayı kullananlara ödüller dağıtacak.

10.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) Fecebook sayfasında yayına giren “Günde 40 kuruş” adlı uygulamasıyla hem zorunlu deprem sigortasına dikkat çekecek hem de uygulamayı kullananlara ödüller dağıtacak. DASK’ın Facebook sayfasına üye olup “Günde 40 kuruş” uygulamasını indirenlerin karşısına her gün zorunlu deprem sigortasıyla ilgili yeni bir soru çıkacak. Katılımcılar sorulara doğru yanıt verdikçe kumbaralarına 40 kuruş atacaklar. Uygulamayı kullananlar her 40 kuruş karşılığında yeniden ödül sıralamasına girerek kazanma şanslarını artıracaklar.

DASK Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Yazıcı, “Bu uygulamayla amacımız, zorunlu deprem sigortasının toplumun tüm kesimleri için ulaşılabilir, uygun fiyatlı bir sigorta olduğunu anlatmak. ‘Her gün kumbaranıza 40 kuruş atarak zorunlu deprem sigortası poliçesi sahibi olabilirsiniz’ mesajını eğlenceli bir şekilde vermeye çalışacağız. Sorularımızla da takipçilerin zorunlu deprem sigortasıyla ilgili daha fazla bilgi edinmesini sağlayacağız” dedi.

Soruları yanıtlamanın yanı sıra arkadaşlarına davet gönderenlerin ödül kazanma olasılıkları daveti kabul eden arkadaş sayısı kadar artacak. Yarışma kapsamında her 50. kişiye zorunlu deprem sigortası poliçesi, 340. kişiye iPod Shuffle, 7778. kişiye de iPad hediye edilecek.

DASK Facebook’ta yeni projeleri, interaktif uygulamaları ve hediyeli yarışmalarıyla yer alıyor. Kurumun etkinliklerinden güncel bilgi ve fotoğraflara Facebook sayfasından ulaşılabiliyor. Sayfada deprem öncesinde, sırasında ve sonrasında yapılması gerekenler, zorunlu deprem sigortası ve kurum hakkında detaylı bilgiler içeren sekmeler de bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.