Danone Türkiye Pazarlama Hizmetleri Müdürü’ne uluslararası görev

Danone Türkiye’de 2000 yılından bu yana Pazarlama Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan

12.11.2007 - 15:16 | MediaCat

Danone Türkiye’de 2000 yılından bu yana Pazarlama Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Gizem Keçeci, mevcut sorumluluklarına ek olarak Groupe Danone Afrika ve Ortadoğu Bölgesi Medya Müdürü pozisyonuna terfi etti.

Danone Türkiye’de 2000 yılında Pazarlama Hizmetleri Departmanı’nı kuran ve o tarihten bu yana Pazarlama Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Gizem Keçeci, 1 Eylül 2007 tarihi itibari ile mevcut sorumluluklarına ek olarak Groupe Danone Afrika ve Ortadoğu Bölgesi Medya Müdürü pozisyonuna terfi etti. Keçeci, yeni pozisyonunda Afrika ve Ortadoğu Bölgesi’ndeki ülkeler için medya stratejilerinin belirlenmesi ve satınalma faaliyetlerinin yönetiminden de sorumlu olacak.

Üretim kalitesi, büyüklüğü ve yönetimsel başarısı ile ön plana çıkan Danone Türkiye’de görev yapan Türk yöneticiler, yurt dışındaki çeşitli pozisyonlar için önemli bir kaynak olarak görülüyor. Bu stratejiyle 2006–2007 döneminde Gizem Keçeci’nin de dahil oldugu toplam 20 Türk yönetici, dünyada faaliyet gösteren farklı Danone firmalarında görevlere atandı.

Gizem Keçeci, 2000 yılında Danone Türkiye’de Pazarlama Hizmetleri Departmanı’nı kurdu. Dünyada ve Türkiye’de çok az sayıda bir uygulama olan bu departmanda, pazarlama taktik ve araçlarında, ilgili ajanslarla birlikte çalışan uzmanlaşmış bir kadro oluşturmayı hedefleyen Keçeci, bu bağlamda, şirketin tüm medya, araştırma, reklam prodüksiyon, sosyal sorumluluk projeleri dahil PR ve etkinlik yönetimi çalışmaları ile doğrudan pazarlama projeleri yönetiminden sorumlu olarak görev yapıyor.

Keçeci, şirket hedeflerine önemli derecede katkıda bulunan ve aynı zamanda Groupe Danone bünyesinde de “örnek uygulama” olarak gösterilen, pek çok proje yarattı ve başarıyla sonuçlandırdı. Bunların arasında şirketin ve markaların bilinirlik, tercih edilme ve imaj değerlerinin artmasını sağlayan projeler olduğu gibi, maliyet avantajları getiren projeler de bulunuyor. Reklamı, tüketicinin doğru bilgilendirilmesi ve etkin erişim için çok önemli bir yatırım olarak gören Danone Türkiye, bu vizyon paralelinde ve Gizem Keçeci yönetiminde, faaliyet gösterdiği sektörlerde bir numaralı reklam veren konumundadır. Keçeci, evli ve iki çocuk annesidir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.