DAiichi Sankyo’nun Türkiye genel müdürlüğüne atama

Mart ayında faaliyetlerine başlayan DAIICHI SANKYO’nun Türkiye ofisinin Genel Müdürlüğü’ne...

21.07.2008 - 16:37 | MediaCat

Mart ayında faaliyetlerine başlayan DAIICHI SANKYO’nun Türkiye ofisinin Genel Müdürlüğü’ne Dr. İlker Özbay atandı. Planlanandan daha hızlı işleyen bir sürecin sonunda, Japon İlaç Şirketi Türkiye operasyonlarını yönetmek için sektörün önemli isimlerinden Dr.Özbay ile Genel Müdürlük görevi için el sıkıştı.

Ilker Özbay Türkiye ilaç sektöründe büyük başarılara imza atmış, değerli yöneticilere en mükemmel örnektir. 40 yaşında olan Dr. İlker Özbay, 14 yıldan fazla bir süre uluslararası ilaç şirketlerinde yöneticilik pozisyonlarında görev aldı. En son olarak, Novartis’in Onkoloji Bölümü’nde Ulusal Satış Direktörü olarak görev yapan Özbay, Novartis’ten önce Johnson&Johnson, Bayer İlaç ve Sanofi Aventis’te satış ve pazarlama bölümlerinde üst düzey yöneticilik görevlerini yürüttü. Özbay, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Türkiye ilaç pazarıyla ilgili geniş bilgiye sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.