Dagi Giyim’e yeni Genel Müdür Yardımcısı

Dagi Giyim’in ekibine yeni bir isim eklendi. Dagi Genel Müdür Yardımcılığı görevine...

18.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin önde gelen iç giyim, ev giyimi ve mayo markalarından Dagi Giyim’in ekibine yeni bir isim eklendi. Dagi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Güzide Güney getirildi.

1983 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye’de  iç giyimin lider markası Dagi’nin merkez ofisinde Güzide Güney, Dagi Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Güzide Güney kimdir?
1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve Özel İstanbul Alman Lisesi’nden mezun olan Güzide Güney, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise 1987 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İngilizce İşletme Mühendisliği’ne bağlı Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 1986 yılında Paşabahçe Ticaret Ltd. Şti’nde Müşteri Temsilcisi olarak iş hayatına atılan Güney, 1989 yılında tekstil sektörüne geçti ve hazır giyim ihracatı yapan firmalarda üst kademe yöneticilik pozisyonlarında çalıştı.

İstanbul’da Çarşı Mağazaları ve Almanya Stuttgart’da ISCHIKO adlı Alman Moda Tasarımı firmasında üst düzey yöneticilik yapan Güney, bir dönem Moda Tasarımcısı Arzu Kaprol ile de çalıştı. Dagi’deki görevinden önce Silk&Cashmere Bütçe, Üretim Planlama, Satınalma ve Organizasyon Müdürlüğü görevini yürüten Güney, Eylül 2010’da Dagi Giyim’de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.