MediaCat

D&AD’den coronavirus güncellemesi

Organizasyonun son başvuru tarihi uzatıldı.

D&AD’den coronavirus güncellemesi

Dünyanın en zorlu yaratıcılık yarışı olarak değerlendirilen D&AD Ödülleri’nin daha önce 11 Mart olarak belirlenen son başvuru tarihi coronavirus salgını nedeniyle 26 Mart’a çekildi.

Son başvuru tarihinin ileri bir tarihe ertelenmesinin yanı sıra fiziksel teslimat gerektiren kategorilerde başvuruların gerçekleştirilmesi konusunda karşılaşılan zorlukların giderilmesi adına Press & Outdoor, Art Direction ve Direct kategorilerinde yeni dijital başvuru seçenekleri eklendi. Diğer kategorilerin başvuru seçeneklerinde ise herhangi bir değişiklik yok.

D&AD tarafından yapılan açıklamada; çalışan, konuşmacı, jüri ve katılımcıların sağlık ve güvenliklerinin bir numaralı öncelik olduğu, durumun yakından takip edildiği, hem festival hem de jüri değerlendirmeleri için alternatifler seçeneklerin masada olduğu belirtildi. Bu konudaki planların kısa süre içince detaylarıyla birlikte duyurulacağının belirtildiği açıklamada, jüri değerlendirmelerinin gerçekleştirileceği de özellikle vurgulandı.

Daha önce D&AD 2020’nin 19 – 21 Mayıs tarihlerinde Londra’da The Old Truman Brewery’de gerçekleştirileceği, ödüllerin ise 21 Mayıs tarihinde düzenlenecek törenle dağıtılacağı duyurulmuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.