MediaCat

D&AD Festival izlenimleri – 2

Festivalin ikinci gününe yakından bakmak için sizi böyle alalım.

D&AD Festival izlenimleri – 2

D&AD Festival‘da ilk günün ardından ikinci gün bolca tasarım, biraz reklam ve biraz da dijitale temas ederek geçti. Ana sahnede güne başlayan Kate Dawkins ve Elton John gibi efsanelere sahne şovları hazırlayan tasarımcı Lucienne Roberts’ın ardından, ilham veren bir isim sahnede yerini aldı: Suleiman Khan. Saatler 12:30’u gösterdiğinde Brewery Stage’de sahne alan musküler distrofi hastası Khan’ın hikayesini paylaştığı konuşmasından geriye, “Gözüpek, vahşi ve korkusuz olun. Yaratıcılığın, işbirliğiyle anlam kazandığını unutmayın” kaldı.

Öğleden sonra sahne alan Mısırlı reklam yönetmeni Ali Ali, reklamcılıktan öğrendiği 10 şeyi katılımcılarla paylaştı. Ali Ali dijitalin eskidiğini, reklamcılığı 80’lerde olduğu gibi eğlenceli hallerine geri döndürmenin yollarını aramanın gerektiğini söyledi.

Ana sahnede salonu dolduran YouTube Head of Culture and Trend Kevin Allocca, YouTube’un en trend içerik türlerini anlattı. Allocca’nın, “Video global bir deneyimdir ve YouTube diyaloğun kendisidir” sözlerini unutmamak gerek.

Festivalin, farklı alanlara yayılan sergilere ev sahipliği yaptığından bahsetmiştik. Bu yılın ödül alan işlerine bir parça yakından bakmak ve ikinci günün festival alanında küçük bir tura çıkmak için buyurun.

[GaleriEkle url=”dad-festival-izlenimleri-2″]

D&AD Festival izlenimleri – 2

D&AD Festival izlenimleri – 2

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.