D&AD 2020 için başvuru süreci başladı

Organizasyon için son başvuru tarihi 11 Mart 2020.

05.12.2019 - 15:28 | Sencer Uçar

D&AD Ödülleri 2021'de önemli tarihler belli oldu

Dünyanın en zorlu yaratıcılık yarışı olarak değerlendirilen D&AD Ödülleri başvurulara açıldı.

Her yıl dünyanın dört bir yanındaki kreatiflerden binlerce başvuru alan organizasyonda, geçen yılın jüri ve başvuranlarının geribildirimleri doğrultusunda bir dizi önemli değişikliğe gidildi.

Festivale bu yıl Design Transformation kategorisi eklendi. Design Transformation kategorisinde tasarımı büyüme ve dönüşüm açısından kritik bir etmen olarak kullanan başvurular değerlendirilecek.

D&AD Impact Ödülleri programı bu yıl D&AD Ödülleri ile eşzamanlı gerçekleştirilecek ve 2012’den bu yana faal olan Creativity for Good kategorisinin yerini alacak. Ödülün, olumlu dönüşümü tetiklemeyi hedefleyen yaratıcı fikirlerin takdir edilmesine yönelik amacında ise herhangi bir değişiklik olmayacak. 12 aylık Future Impact programı ise 4 Aralık 2019’da başlayacak ama önümüzdeki yıl 15 Temmuz’a kadar başvurular kabul edilmeye devam edecek. Digital Design ve Digital Marketing’e de bu yıl yeni alt kategoriler eklenecek.

Yaratıcı endüstrilerde erişilebilirlik ve çeşitliliğin desteklenmesi adına bu yıl freelance çalışanlara ve çalışan sayısı 10’u geçmeyen kuruluşlara indirim sunulacak.

Başvuru süreci 11 Mart 2020’de sonlanacak D&AD 2020, 19 – 21 Mayıs tarihlerinde Londra’da The Old Truman Brewery’de gerçekleştirilecek. Organizasyonda ödüller 21 Mayıs tarihinde düzenlenecek törenle dağıtılacak.

D&AD 2020 hakkında daha detaylı bilgi için Dandad.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Lbbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.