D-Smart’a yabancı ortak arayışı

Mehmet Ali Yalçındağ, Doğan Grubu’nun dijital platformu D-Smart için yabancılarla

15.01.2008 - 09:16 | MediaCat

Mehmet Ali Yalçındağ, Doğan Grubu’nun dijital platformu D-Smart için yabancılarla görüşüyor.

Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, dijital platform D-Smart ile ilgilenen yatırımcılar bulunduğunu belirterek, “2 ay içinde bir birliktelik yapabileceğimizi düşünüyorum” dedi.

NTV/CNBC-e ortak yayınına katılan Yalçındağ, Doğan Yayın Holding olarak bu yıl geçen yılki büyümeyi yakalama hedefinde olduklarını belirterek, Avrupa’da ilgilendikleri birkaç önemli şirket bulunduğunu kaydetti.

Dünya Ekonomik Forumu’nun 23-27 Ocak’ta Davos’ta yapılacak toplantısı kapsamında gala gecesiyle Türkiye’nin daha iyi tanıtım olanağı bulacağını vurgulayan Yalçındağ, 1.7 milyon Euro maliyeti bulacak gecenin organizasyonunda 20 grubun yer aldığını söyledi.


‘Davos’a en yoğun katılım gerçekleşecek’

“Türkiye, Davos’a bu yıl en yoğun katılımını gerçekleştirecek” diye konuşan Yalçındağ, 2009 Ekim ayında yapılacak bölgesel toplantının İstanbul’da yapılacağını anımsattı.

Medya sektörü konusunda da görüşlerini açıklayan Yalçındağ, şu an reklam sektöründe bir durgunluk yaşandığının altını çizdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.