Cumartesi’nin yeni projesi “En Kral Staj”

Şarap markası Cumartesi, geçtiğimiz sene başlattığı staj projesini geleneksel hale getiriyor.

04.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Şarap markası Cumartesi, geçtiğimiz sene başlattığı staj projesini geleneksel hale getiriyor.

Cumartesi’nin "En kral" stajyeri olmak için 30 Nisan’a kadar www.enkralstaj.com adresine başvurulması gerekiyor. Staj programına seçilen kişi 4 Temmuz-26 Ağustos tarihleri arasında Cumartesi’nin üretiminden, pazarlama ve satış projelerine kadar birçok sürece tanıklık edebilecek

Staj programı seçilecek stajyerin katılımı ile 4 Temmuz tarihinde oryantasyon ile başlayacak. Programın içeriğinde; Cumartesi için pazarlama projesi yaratma, Kayra Wine Center’da şarap seminerlerine katılma, Şarköy’de bağlardan üzüm toplamaya ve şarap üretim sürecine tanıklık etmeye kadar farklı görevler yer alıyor.

Stajyerin stajı boyunca deneyimlerini ve yaşadıklarını blog üzerinden paylaşması bekleniyor. Bu projede seçilen stajyerin, pazarlama alanında kendini geliştirirken, şarap kültürünü tanıma, şarap üretim sürecini öğrenme ve Cumartesi’nin üretim, pazarlama ve satış departmanlarını birebir gözlemleme şansı da olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.