MediaCat

Cosmopolitan dergisi Ortadoğu’ya açılıyor

Dünyanın en büyük yayın gruplarından biri olan Hearst Yayıncılık…

Cosmopolitan dergisi Ortadoğu’ya açılıyor

Dünyanın en büyük yayın gruplarından biri olan Hearst Yayıncılık, ‘dünyanın eğlenceli ve korkusuz kadını’nı temsil eden Cosmopolitan’ın, Orta Doğu basımı için hazırlanıyor.

Cosmopolitan, son dönemdeki Moğolistan’daki çıkışından sonra, Mart ayında bir Orta Doğu baskısı başlatarak markanın toplam baskı sayısını 62’ye çıkaracağını duyurdu.

Hearst’ın Fransız yayıncı Lagardère ile görüşmeleri devam ediyor
Hearst, dünya çapındaki Elle yayınları da dahil, Lagardère’nın Fransa dışındaki hissesini almak için görüşmeleri sürdürdüğünü onayladı. Gözlemciler Hearst’ın uluslararası yayın yeteneğinin Lagardère ile makul bir uyum yakalayacağını kaydetti.

Açık cinsiyet haberleriyle Cosmo’nun tutucu bir bölgede karşılaşabileceği olası tepkilerden bahsetmeden yaptığı basın açıklamasında Hearst, Orta Doğu’nun genç nüfusunun; derginin yerel basımını olası karşıladıklarını açıkladı. Bu, Hearst’ın Harper’s Bazaar ve Esquire’den sonra bölgedeki üçüncü yerel basımı olacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.