MediaCat

Contemporary Istanbul ve Akbank Private Banking Basel’de

Contemporary Istanbul ve Akbank Private Banking sanatseverleri Basel’de bir araya getirdi.

Contemporary Istanbul ve Akbank Private Banking Basel’de

Türkiye’nin en büyük uluslar arası çağdaş sanat fuarı Contemporary Istanbul ana sponsoru Akbank Private Banking ile dünyanın en önemli uluslar arası çağdaş sanat fuarlarından biri olan Art Basel sırasında özel bir kokteylle sanatseverleri ve sanat dünyasının tüm ilgililerini bir araya getirdi.

Contemporary Istanbul’un Akbank Private Banking ile birlikte Art Basel kapsamında Restaurant Safran Zunft’ta gerçekleştirdiği bu özel davette aynı zamanda “Art Istanbul” etkinlikler tanıtım projesi uluslar arası alanda paylaşıldı.

“Art İstanbul” etkinlikleri ile İstanbul’a olan ilgiyi arttırarak, kentin uluslar arası çağdaş sanat çevrelerince daha iyi tanınmasını sağlamak ve sanat çevrelerini kente çekmek amaçlanıyor. Bu sene ilk defa hayata geçecek projeyle; 19- 25 Kasım 2012 tarihlerinde galeriler ile beraber IKSV, İstanbul Modern, Sabancı Müzesi, Pera Müzesi, Salt, Arter, üniversiteler, Beyaz Müzayede ve Antik müzayede evleri, sanat inisiyatifleri ve diğer ülkelerin İstanbul’da mevcut kültür kurumlarının farklı etkinlikleri ortak bir yapı içinde uluslar arası kamuoyuyla paylaşılacak.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.