Contactplus’a yeni müşteri

Contactplus İletişim Hizmetleri müşteri portföyüne Can Yayınları’nı da dahil etti...

13.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Contactplus İletişim Hizmetleri müşteri portföyüne Can Yayınları’nı da dahil etti. Kurulduğu 1981 yılından bu yana ülkemizin önde gelen yayınevleri arasında yer alan ve Türkiye’de yayıncılık denildiğinde ilk akla gelen isim olan Can Yayınları, halkla ilişkiler hizmetlerini Ağustos 2010 itibariyle Contactplus’tan almaya başladı. Contactplus, Can Yayınları için yürüteceği çalışmalarla yayıncılık sektörüne yeni bir heyecan kazandırmaya hazırlanıyor.

Can Yayınları’nın katılmasıyla birlikte müşteri portföyünü genişleten Contactplus, yayıncılık sektörünü de odaklandığı sektörler arasına eklemiş bulunuyor. Bilişim, telekom, hazır giyim, gıda, dekorasyon, teknoloji perakendeciliği ve eğitim gibi sektörlerde yer alan müşterilerinin yanı sıra ülkemizin önde gelen internet girişimlerine de hizmet veren Contactplus, sayıları 30’u bulan müşterisine iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmeti sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.