Contactplus’a yeni medya ilişkileri danışmanı

Contactplus, ekibini medya sektöründe deneyim sahibi isimlerle güçlendirmeye devam ediyor...

02.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Uzun yıllar ATV ve Flash TV gibi kanallarda görev yapan, daha sonra kariyerine halkla ilişkiler sektöründe devam eden Çiğdem Özkan, Contactplus’ta Medya İlişkileri Danışmanı olarak göreve başladı.  

Halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi alanında faaliyet gösteren ve çeşitli sektörlerden 30’u aşkın firmaya hizmet veren Contactplus, ekibini medya sektöründe deneyim sahibi isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. 10 yılı aşkın televizyon haberciliği tecrübesi bulunan ve kariyerine halkla ilişkiler sektöründe devam etme kararı alan Çiğdem Özkan, Contactplus’ın genç ve dinamik ekibi arasındaki yerini aldı. 

İstanbul Üniversitesi, Radyo TV ve Sinema Bölümü mezunu olan Çiğdem Özkan, gazetecilik hayatına 1997 yılında ATV’de başladı. Burada dokuz yıl boyunca farklı bölümlerde görev yapan Özkan, daha sonra 2006 yılında Flash TV’de Ana Haber ve Seçim Kulübü programlarının yönetmeni olarak çalıştı. Özkan, 2008 yılında halkla ilişkiler sektörüne geçerek BT, telekom, finans, emlak ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir müşteri portföyüyle Sirius İletişim Yönetimi’nde Medya İlişkileri Direktörü olarak görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.